אודי דוידי, זמר -יוצר, כותב ומלחין, מעבד ומפיק מוסיקלי

אודי דוידי נולד ב י"ד באייר התשל"ה, 25/4/75 בתל אביב. משחר ילדותו נמשך אודי למוסיקה. בגיל חמש יצר לעצמו את מערכת התופים הראשונה, מסירים ומחבתות, כמובן,
ולקול המוסיקה התימנית שהתנגנה בביתו, החל את צעדיו הראשונים בתיפוף.
מהר מאד קיבל אודי את מערכת התופים הראשונה שלו, והתגלה ככשרון מוסיקלי. בהיותו בן 15, הפיק תחרות מוסיקלית של ילדי תנועת הנוער 'בני עקיבא',
שם הכיר את אשתו, לילך, שהמוסיקה היוותה תחביב רציני גם עבורה. בתום לימודיו, ולאחר שנה במכינה קדם צבאית, התגייס אודי ליחידה מובחרת.
תוך כדי השירות הצבאי התחתן, וחלום המוסיקה נאלץ להדחק לכמה שנים. לאחר שחרורו מצה"ל החל אודי לעסוק בחקלאות.
הוא הקים משק עיזים לחלב, ומחלבה לייצור גבינות ומוצרי חלב. תוך כדי כך, לא זנח את המוסיקה,
ובין לבין כתב והלחין עשרות שירים שנגנזו בינתיים. לילה אחד, בשעה 4 לפנות בוקר, אחרי שטיפת המחלבה,
ורגע לפני שצריך לקום לבוקר חדש, ב'פגישת עבודה' בסלון,  החליטו הזוג דוידי לסגור את המחלבה המצליחה, בשל העיסוק האינטנסיבי כל כך,
ובשל כך שלא הצליחו להגיע למוסיקה כפי שרצו. המחלבה נמכרה, כך גם עדר העיזים, ואודי התפנה כולו למוסיקה. בשנת 2004 הקליט אודי את אלבומו הראשון 'דבר אליו'.

לאחר סיום ההקלטה,  הקים להקה, והחל בהופעות. בהתחלה מאחורי תופים, לאט לאט התנתק מהתופים ואז גילה מקרוב כמה הקהל אוהב אותו.
בשנת 2006 הוציא אודי את אלבומו השני 'חוזר אליך', ובו הלהיט 'איזה טוב ה', שהפך את אודי מזמר אנונימי לחלוטין, לשם החם של הז'אנר.
עוד הופיע באלבום השיר 'התנערי', שנכתב בעקבות הפינוי מגוש קטיף, שיר שהפך לסמל המאבק.

ההופעות לא אחרו לבוא, ואיתן הקהל המשולהב והנרגש. אודי הגיע לקדמת הבמה עם מופע מהוקצע ומהודק, ושלל שירים ששבו את ליבו של הקהל.
בשנת 2008 הוציא אודי את אלבומו השלישי 'לכל זמן', ובו הלהיט 'תחשוב טוב'. בשנת 2009 הוציא אודי את אלבומו הרביעי 'רוחות טובות',
שמכר בתוך 4 ימים 12,000 עותקים, וקיבל מעמד של אלבום זהב. באלבום זה חצה אודי את גבולות המגזר, 
כששיריו הושמעו ברשתות הרדיו הכלליות כגלגל"צ, רשת ג', ועוד. השיר 'מביטה בחלון',  מתוך האלבום, הפך ללהיט חוצה מגזרים. 

בשנת 2011 הוציא אודי את אלבומו החמישי, 'בן אהוב'. שיר הנושא, שיצא כסינגל, כבש את רשתות הרדיו וזכה בתואר 'השיר המושמע ביותר בישראל' במשך מספר שבועות.
באלבום יצא גם השיר 'כיוון אחר', דואט מרגש עם שלומי שבת. זמן קצר לאחר צאתו הגיע גם האלבום החמישי למכירה של 20,000 עותקים,
שזיכה אותו בתואר 'אלבום זהב'. בכך למעשה הגיע אודי למכירה כוללת של 100,000 אלבומים, וחמישה אלבומי זהב.
לרגל מאורע זה השיק אודי סינגל חדש, 'עכשיו שתיקה - זמן לומר תודה'.
 
בשנת 2014 הוציא אודי את אלבומו השישי, 'מחכה לשקט'. את האלבום הפיק גלעד שמואלי, שהפיק את האלבומים של עידן רייכל, עידן חביב וגלעד שגב.  האלבום זכה להצלחה רבה ולביקורות חיוביות ביותר. האלבום רך ונעים, ומדבר על בית, על משפחה, התמודדות ועוד. האלבום עשוי בצורת ספרון ומשלב בתוכו את  הסיפורים מאחורי השירים. 

בשנת 2015 הוציא אודי את אלבומו השביעי, אורות גבוהים . הסינגל  הראשון מתוך האלבום, 'ראו באורי', להיט קיץ קצבי וסוחף, זכה לקליפ מיוחד במינו שצולם והופק ברחובות ירושלים עם קהל חי.  הסינגל השני, 'ישמח חתני', יצא אף הוא בקליפ מיוחד עם להקת ברייקדאנס תל אביב. בשיר ובקליפ השתתף בנו הצעיר של אודי, אליהו, בן הארבע. 

משפחת דוידי מתגוררת במושב מעון שבדרום הר חברון, ולהם 7 ילדים, ועדר כבשים. הראל, בנו השני של אודי, מנגן עם אודי בלהקה כנגן גיטרה אקוסטית.